Wykorzystujesz już BGP do połączenia swojej sieci z sieciami innych operatorów? Rozważasz świadczenie usług internetowych na większą skalę i potrzebujesz zgłębić tajniki BGP?
Zapraszamy do udziału w warsztatach eksperckich 27 maja w godzinach 10.00 – 12.00. Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące technicznych aspektów BGP (Border Gateway Protocol), czyli protokołu dynamicznego routingu.
Zakres tematyczny:
Spotkanie poprowadzą Łukasz Trąbiński i Sławomir Gryz, eksperci w zakresie internetu operatorskiego.
Zasady udziału:
Brałeś udział lub zapisałeś się na jeden z naszych dotychczasowych webinarów? Jeżeli tak, możesz zarejestrować się na warsztaty.
Jesteś zdecydowany wziąć udział? Wypełnij formularz zadając szczegółowe pytania, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź od ekspertów. Informacje dotyczące Twojego udziału przekażemy najpóźniej na 6 dni przed spotkaniem.
Rejestracja zakończona.
06 czerwca 2025
Aktualizacja baz łączy VDSL oraz punktów dostępowych - 06.06.2025
Zachęcamy do pobrania plików zawierających aktualizację bazy VDSL oraz punktów dostępowych.
30 maja 2025
SOR – aktualizacje załączników – 30.05.2025
Zapraszamy do zapoznania się z listą zaktualizowanych załączników SOR.
30 maja 2025
Dodawanie nowego punktu adresowego do zasięgu sieci FTTH Orange
Od 1 lipca 2025 roku wprowadzamy nowy proces dodawania punktów adresowych na sieci Orange Polska.
09 maja 2025
Nowy sposób kontaktu z klientami podczas instalacji oraz usuwania uszkodzeń usług hurtowych w ramach BSA FTTH
Już wkrótce naszego dotychczasowego dyspozytora zastąpi innowacyjny wirtualny asystent.