Od 1 lipca b.r. w procesie dostarczania usługi BSA zakończymy stosowanie technologii hybrydowych MoCA i G.FAST. Jest to spowodowane wycofaniem z produkcji i dostaw urządzeń w tych technologiach.
Dotychczas uruchomione łącza w wymienionych technologiach hybrydowych będą nadal wykorzystywane do świadczenia usług hurtowych.
W przyszłości planujemy migrację techniczną tych łączy do tzw. „Pure FTTH”. W sprawie uzgodnienia terminu migracji technicznej będziemy się kontaktowali z naszymi klientami.
26 lutego 2026
Aktualizacja baz łączy VDSL oraz punktów dostępowych - 26.02.2026
Zachęcamy do pobrania plików zawierających aktualizację bazy VDSL oraz punktów dostępowych.
19 lutego 2026
Lokalne zamykanie ruchu w TPIX - większe bezpieczeństwo i wyższa jakość bez dodatkowych kosztów
Wdrożyliśmy lokalne zamykanie ruchu w TPIX, co oznacza, że ruch internetowy nie musi już przechodzić przez PoP w Warszawie.
12 lutego 2026
Jedna oferta hurtowa – wiele sieci FTTH
Podpisaliśmy umowę z FCA S.A. w zakresie świadczenia usług hurtowych na sieci światłowodowej FCA wybudowanej w ramach Programu KPO.
10 lutego 2026
Kup anty-DDoS wraz z innymi usługami Internetu lub transmisji danych – opłaty instalacyjne tylko 1 zł
Tylko od 10 lutego do 30 kwietnia 2026 r. Nie czekaj - sprawdź szczegóły, wybierz usługi i zamów już teraz.