Polska Reprezentacja po raz pierwszy od 36 lat wyszła z grupy na Mistrzostwach Świata, a my pobiliśmy kolejne rekordy w ruchu na naszej sieci.
Podczas meczu Polska – Argentyna:

Łączny ruch w sieci Orange wyniósł 10,41 Tbps (razem dla abonentów detalicznych Orange i dla innych ISP w naszych sieciach hurtowych).
Ale nie liczy się tylko wynik. Nasze rekordy pobiliśmy w dobrym stylu. Pomimo piku cały ruch przebiegał płynnie i dotarł do innych operatorów oraz abonentów bez zakłóceń. Współpracując z Orange każdy kontentodawca może bez problemu – niezależnie od długości eventu i bez nadmiernych kosztów – obsłużyć cały polski internet ruchem 3 Tbps.
Teraz czekamy na to, co wydarzy się w niedzielę.
22 czerwca 2026
Dostęp do węzłów we Frankfurcie i Bratysławie na wyciągnięcie ręki
Udostępniamy bezpośrednie łącze WDM 10 lub 100 Gb/s z dowolnego miejsca Polski do Data Center we Frankfurcie oraz w Bratysławie.
01 czerwca 2026
Aktualizacja baz łączy VDSL oraz punktów dostępowych - 01.06.2026
Zachęcamy do pobrania plików zawierających aktualizację bazy VDSL oraz punktów dostępowych.
01 czerwca 2026
SOR – aktualizacje załączników – 01.06.2026
Zapraszamy do zapoznania się z listą zaktualizowanych załączników SOR.
25 maja 2026
W trosce o jeszcze lepsze doświadczenia klienta
Sprawdź, jakie działania podjęliśmy po badaniu satysfakcji w 2025 roku, żeby współpracowało się z nami jeszcze bardziej komfortowo!