Nie przegap okazji i dołącz do naszego webinaru – poznaj opcje usług dostępu Internetu, które możesz dobrać w zależności od swoich potrzeb operatorskich. Dowiedz się także, jak skutecznie chronić tranzyt przed atakami DDoS, których wolumen nieustannie rośnie.
26 maja 2026 (wtorek), w godzinach 10.30 – 11.30
Co w agendzie:
Część spotkania poświęcimy na odpowiedzi na pytania, które będzie można zadawać na bieżąco, na czacie.
Spotkanie poprowadzi Konrad Plich, ekspert ds. Hurtowych Projektów Strategicznych, który zajmuje się w Orange Polska hurtowym dostępem do Internetu, peeringiem z siecią TPNET i tworzy platformy poszerzające rozwiązania dla operatorów, m.in.: TPIX, cPoP.
Ważne informacje o spotkaniu:
18 maja 2026
Zapraszamy na webinar 26 maja 2026
Podczas spotkania omówimy opcje dostępu do Internetu oraz ochrony tranzytu przed DDoS.
30 kwietnia 2026
Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich 30.04.2026
Informacja o planowanym uruchomieniu lokalnych pętli/podpętli abonenckich, działających w oparciu o technologię światłowodową.
30 kwietnia 2026
SOR – aktualizacje załączników – 30.04.2026
Zapraszamy do zapoznania się z listą zaktualizowanych załączników SOR.
30 kwietnia 2026
Aktualizacja baz łączy VDSL oraz punktów dostępowych - 30.04.2026
Zachęcamy do pobrania plików zawierających aktualizację bazy VDSL oraz punktów dostępowych.